Rejestracja użytkownika

Do jakiej grupy użytkowników należysz?

Użytkownik

Kwiaciarnia, Studio florystyczne

Hurtownik

Producent

Firmy edukacyjne, szkoleniowe

Ten rodzaj konta przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników posiadających kwiaciarnię, studio florystyczne. Platforma E-KWIACIARNIE.pl umożliwia samodzielne założenie strony www własnej firmy, sklepu internetowego oraz nawiązywanie nowych kontaktów biezesowych.

Tak stworzoną stronę i sklep mogą Państwo pozycjonować w wyszukiwarce google oraz mediach społecznościowych docierając do szerszego grona odbiorców. Ponadto nasza platforma umożliwia wsparcie B2B czyli biznes to biznes oraz wiele innych funkcji, zarejestruj się i zobacz jak to działa.
Rejestracja na platformie E-KWIACIARNIE.pl jest bezpłatna. Jeśli chcesz w pełni korzystać z funkcji wizytówki strony internetowej i sklepu internetowego na E-KWIACIARNIE.pl po rejestracji konieczne jest wykupienie abonamentu.

Polecam platformę E-KWIACIARNIE.pl, to bardzo dobre miejsce dla florystów i innych firm związanych z branża kwiaciarską.
Mam profil w tym serwisie od niedawna, a już dzięki niemu znalazłam kilku nowych klientów i sporo osób dowiedziało się o istnieniu mojej firmy.

Joanna Ocicka
kwiaciarnia 4kwiaty.pl
Dzięki E-KWIACIARNIE.pl zrealizowałam zamówienie na kompozycje kwiatową. Szybki i bardzo fajny kontakt z klientem oraz bezproblemowa realizacja zamówienia :)
Wszystkim polecam platformę E-KWIACIARNIE.pl!! spraw radość osobie obdarowanej i wyślij kwiaty :)

Jolanta Burczak
Studio Florystyczne LILIUM
Polecam wszystkim platformę E-Kwiaciarnie ! Podczas krótkiej współpracy zdobyłam juz pierwsze duże zamówienie. Kontakt pomiędzy klientem a e-kwiaciarnią był konkretny i szybki. Zlecenie zrealizowałam z przyjemnością, klientka zapowiedziała dalszą współpracę i potwierdziła zadowolenie z wykonanej usługi.

Małgorzata Górniak
Pracownia Florystyczna Magnolia
*
Login powinien być nazwą kwiaciarni np: kwiaciarnia-roza
Ponadto nie może zawierać znaków specjalnych, spacji i polskich liter.
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem platformy E-KWIACIARNIE.pl (tutaj) i akceptuję jego postanowienia w całości i bez zastrzeżeń.

Wyrażam zgodę wykorzystywanie mojego adresu e-mail podanego na otrzymywanie na mój adres podczas rejestracji w platformi E-KWIACIARNIE.pl do celów marketingowych, a w szczególności do przesyłania i otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Newsletter

Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

Ankieta

Jak często zamawiasz kwiaty przez Internet?

wypełnij